piątek, 23 kwietnia 2010

Komputer i Styl

Komputery stały się normalnością w naszym życiu. Praktycznie wszystkie dziedziny w jakimś stopniu zostały opanowane przez układy elektroniczne, komputery, itp. Takim najlepszym przykładem może być motoryzacja. Od czasów gaźników komputery sterują coraz to większą ilością elementów. Targi motoryzacyjne bardzo starają się nam to uświadamiać. Gdzie wielkość i ilość elektronicznych gadżetów ma przekonać potencjalnych klientów o wyborze tej czy innej marki.


Co ciekawe, dzisiaj także i inne dziedziny mają wpływ na komputery. Aby daleko nie szukać zostańmy częściowo przy motoryzacji, pierwsze co mi przychodzi do głowy to chłodzenie wodne, praktykowane w niemal każdym samochodzie, w komputerze jest sposobem wyrażenia swojej osobowości przez właściciela. Do wyrażania swojej osobowości także może posłużyć nowa obudowa komputerowa, która od dzisiaj jest dostępna u jednego z polskich dużych dystrybutorów.


Jest to dzieło firmy Thermaltake oraz BMW DesingUSA, co znakomicie widać w nawiązaniu do znakomitych silników 6 cylindrowych. Trzeba przyznać, że jest to obudowa wyjątkowa, tak samo jak jej cena. Przeszło 2500 zł.
Jeśli o mnie chodzi z chęcią przed zakupem zobaczyłbym obudowę zaprojektowaną przez Ital-Design lub Alfa-Romeo Desing.


Obudowę można bliżej poznać na stronach http://www.ttlevel10.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz